Anurex aplikator p/hemoroidom 1 szt.

Producent: J.POHLER
Anurex jest zupełnie naturalną metodą, która wspomaga walkę z hemoroidami. Wygodny aplikator stworzony do krioterapii można stosować wielokrotnie, jest on zupełnie bezpieczny, a po każdej aplikacji następuje wyczekiwana ulga.
szt.
79,00 zł

 

Składniki Anurex aplikator p/hemoroidom

Aplikator wykonany jest z plastiku dopuszczonego do medycznego zastosowania. Natomiast w środku tubki znajdują się składniki takie jak: Acidum salicylicum 0.3g, Acidum boricum 3.0g, Alumeni 3.0g, Talcum venetum ad 30.0g. Substancja powstała z tych składników jest zamknięta w aplikatorze i nie ma kontaktu z ciałem, służy jedynie do oddawania zimna.

Właściwości składników Anurex aplikator p/hemoroidom

Anurex jest specjalnie przygotowaną tubką zawierającą substancje przeznaczone do wielokrotnego zamrażania. Poprzez wprowadzenie aplikatora do odbytu hemoroidy zostają oziębione, co znacznie zmniejsza odczuwany ból, swędzenie oraz krwawienie.

Sposób użycia Anurex aplikator p/hemoroidom

Aplikator przed użyciem powinien być pozostawiony w zamrażarce przez ok. 2 godziny, następnie należy posmarować go żelem i wprowadzić do odbytu na ok. 6-8 minut. Rozwiązanie to można stosować wielokrotnie, aż nastąpi pożądany efekt.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci