Bio Oil 60 ml

Nazwa międzynarodowa: -Postać: -Dawka: -Opakowanie: 60 mlNazwa: Bio Oil 60 ml: CEDERROTH POLSKA S.A.Uwagi: Bio-Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd bliz, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio-Oil zdobył 126 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 14 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży
szt.
31,90 zł

Nazwa międzynarodowa: -

Postać: -

Dawka: -

Opakowanie: 60 ml

Nazwa: Bio Oil 60 ml
: CEDERROTH POLSKA S.A.
Uwagi:

Bio-Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd bliz, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio-Oil zdobył 126 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 14 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.

Receptura:
W skład receptury Bio-Oil wchodzą wyciągi z roślin oraz witaminy w postaci olejku. Bio-Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty zapewniając równocześnie łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych.

Bio-Oil był poddany ocenom bezpieczeństwa stosowania zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie produktów kosmetycznych. Oceniono profil toksyczności, budowę chemiczną, stężenie składników i całkowity poziom dziennego narażenia na każdy zastosowany składnik i uznano produkt za bezpieczny do stosowania (w tym do stosowania przez kobiety w ciąży).

Bio-Oil jest oznakowany międzynarodowym znakiem „Beauty Without Cruelty” (piękno bez okrucieństwa).

Składniki:

Roślinne:

Calendula Officinalis Flower Extract (Olejek z nagietka)
 Lavandula Angustifolia Oil (Olejek lawendowy)
 Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Olejek rozmarynowy)
 Anthemis Nobilis Flower Oil (Olejek rumiankowy)
Witaminy

Tocopheryl Acetate (Witamina E)
Baza olejku

Paraffinum Liquidum
 Triisononanoin
 Cetearyl Ethylhexanoate
 Isopropyl Myristate
 Glycine Soja Oil
 Helianthus Annuus Seed Oil
 BHT
 Bisabolol
Kompozycja zapachowa (Róża)

Alpha-Isomethyl Ionone
 Amyl Cinnamal
 Benzyl Salicylate
 Citronellol
 Coumarin
 Eugenol
 Farnesol
 Geraniol
 Hydroxycitronellal
 Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde
 Limonene
 Linalool
Barwnik

Pomarańczowy: CI 26100 (Red 17) Różowy: CI 26100 (Red 17) i CI 60725 (Violet 2)