SOLGAR APPROVED
Logo producenta leków Sanbios
Aboca w Herbavicie
LOGO WSPÓLNE

Finocarbo Plus kaps. 20 kaps.

Fincarbo plus jest preparatem ziołaowym o unikalnej kompozycji zawierajacej wegiel roślinny znany z właściwości wchłaniania szkodliwych składników pożywienia oraz kompleks roslinnych ekstraktów z kopru włoskiego,które pomagają absorbowac i eliminować gazy jelitowe, usuwając wzdęcia oraz uczucie pełności występujące po posiłkach.  
szt.
13,20 zł

Finocarbo jest produktem, który zawiera węgiel rośliny, posiadający wiele właściwości wspomagających eliminację gazów jelitowych.

Składniki Finocarbo

W skład kapsułek wchodzi: Węgiel roślinny 87 mg, Phytocomplex z owoców kopru włoskiego 58 mg, Sproszkowane owoce kminku rzymskiego 43,5 mg, Ekstrakt liofilizowany z kwiatów rumianku 43,5 mg, Sproszkowane owoce anyżu gwiaździstego 20,3 mg, Ekstrakt liofilizowany z liści melisy 14,5 mg, Sproszkowane owoce kminku zwyczajnego 14,5 mg, Olejek eteryczny koprowy 2,9 mg, Olejek eteryczny miętowy 2,9 mg, Olejek eteryczny majerankowy 2,9 mg, Kapsułka z żelatyny naturalnej 80 mg.

Właściwości składników Finocarbo

Preparat ziołowy składa się z kompozycji, która posiada właściwości wchłaniania szkodliwych składników pożywienia. Zawarty w produkcie koper włoski pomaga absorbować i eliminować gazy jelitowe, co przyczynia się do zmniejszenia wzdęć i uczucia ciężkości.

Zalecane dzienne spożycie Finocarbo

Najlepsze efekty osiąga się, zażywając dwie kapsułki dwa razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci