Gojnik herbata górska 20g BAKRA

Producent: BAKRA
Herbata z gojnika może korzystnie wpływać na wzmocnienie organizmu, co jest szczególnie ważne przy różnego rodzaju infekcjach płuc.

Herbata z gojnika jest mało popularna w naszym kraju. Jej dobroczynne działanie na organizm jest znane przede wszystkim w Bułgarii, gdzie napar ten jest bardzo rozpowszechniony. Herbata charakteryzuje się niezwykłym smakiem i aromatem.

Napar z gojnika może korzystnie wpływać na cały szereg organów organizmu. Przede wszystkim wzmacnia organizm przy wszelkiego rodzaju infekcjach płuc, począwszy od zwykłego przeziębienia aż po grypę i anginę. Uważa się również, że regularne picie herbaty z gojnika korzystnie oddziałuje na układ pokarmowy i moczowy.

 

szt.
12,00 zł

Herbata z gojnika jest mało popularna w naszym kraju. Jej dobroczynne działanie na organizm jest znane przede wszystkim w Bułgarii, gdzie napar ten jest bardzo rozpowszechniony. Herbata charakteryzuje się niezwykłym smakiem i aromatem, poza tym doskonale wpływa na wzmocnienie organizmu.

Składniki herbaty z gojnika

Opakowanie zawiera susz gojnika Sideritis

Właściwości składników herbaty z gojnika

Napar z gojnika może korzystnie wpływać na cały szereg organów. Przede wszystkim może wzmacniać organizm przy wszelkiego rodzaju infekcjach płuc, począwszy od zwykłego przeziębienia aż po grypę i anginę. Uważa się również, że regularne picie herbaty z gojnika może korzystnie oddziaływać na układ pokarmowy i moczowy.

Zalecane dzienne spożycie herbaty z gojnika

Największe wartości herbata z gojnika będzie miała, jeśli 1-2 łyżeczki suszu wsypiesz do szklanki i zalejesz gorącą wodą, najlepiej jest parzyć ją przez 3-5 minut.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci