MeliLax mikrowlewka dla dorosłych 6*10g

Producent: Aboca
Postać: mikrowlewka Skład: Promelaxin® kompleks miodów i polisacharydów z Aloesu i Ślazu dzikiego mianowany na zawartość: monosacharydów 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) 0,3% Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.Dawkowanie i sposób użycia: Dorośli i młodzież od 12 roku życia : 1 mikrowlewka 10 g w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie. Opakowanie: 6 mikrowlewek po 10 g Melilax
szt.
28,40 zł

Postać: mikrowlewka

Skład: Promelaxin® kompleks miodów i polisacharydów z Aloesu i Ślazu dzikiego mianowany na zawartość: monosacharydów 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) 0,3% Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Dawkowanie i sposób użycia:
Dorośli i młodzież od 12 roku życia : 1 mikrowlewka 10 g w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie.

Opakowanie: 6 mikrowlewek po 10 g

Melilax ABOCA to innowacyjna mikrowlewka z miodu, naturalne leczenie zaparć chroni i łagodzi dolegliwości błony śluzowej odbytu.
Melilax łączy zrównoważone działanie wydalające z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu. Podwójne działanie Melilaxu uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN®, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego. Melilax ma działanie wydalające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację.
Ponadto Melilax, dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca.

Melilax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin i hemoroidów. Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza uciążliwości, podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Preparat bezpieczny dla niemowląt, kobiet w ciąży i karmiących piersią.