MeliLax mikrowlewka dla dzieci 6*5g ABOCA

Producent: Aboca
Postać: mikrowlewka Skład: Promelaxin® kompleks miodów i polisacharydów z Aloesu i Ślazu dzikiego mianowany na zawartość: monosacharydów 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) 0,3% Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy. Dawkowanie: Dzieci od 3 do 12 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeby.W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie. Dzieci od 1 do 3 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeby Niemowlęta od 0 do
szt.
28,40 zł

Postać: mikrowlewka

Skład: Promelaxin® kompleks miodów i polisacharydów z Aloesu i Ślazu dzikiego mianowany na zawartość: monosacharydów 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) 0,3% Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Dawkowanie: Dzieci od 3 do 12 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeby.W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie. Dzieci od 1 do 3 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeby Niemowlęta od 0 do 1 roku życia: połowa mikrowlewki 5 g w razie potrzeby.

Opakowanie: 6 mikrowlewek po 5g

Melilax ABOCA to innowacyjna mikrowlewka z miodu, naturalne leczenie zaparć. Chroni i łagodzi dolegliwości błony śluzowej odbytu.
Melilax łączy zrównoważone działanie wydalające z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu. Podwójne działanie Melilaxu uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN®, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego.
Melilax ma działanie wydalające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację. Ponadto Melilax, dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca. Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową.
Melilax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej.
Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza uciążliwości, podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Melilax może być stosowany również w ciąży i podczas karmienia piersią.