Multi-Mam BabyDent żel 15ml

Producent: BIOCLIN
Multi-Mam BabyDent to bioaktywny żel dedykowany dzieciom przechądzącym okres ząbkowania. 
W jego składzie znajdziemy opatentowany Kompleks 2QR, który wspomaga naturalne procesy gojenia i łagodzi podrażnienia dzięki specjalistycznemu procesowi neutralizacji szkodliwych drobnoustrojów.
szt.
39,00 złMulti-Mam BabyDent to bioaktywny żel dedykowany dzieciom przechądzącym okres ząbkowania.
W jego składzie znajdziemy opatentowany Kompleks 2QR, który jest naturalną substancją roślinną. Swoje działanie zawdzięcza unikatowej budowie opartej na bioaktywnych polisacharydach.
W momencie przebijania się ząbków przez dziąsła w organiźmie dziecka równolegle zachodzi wiele fizjologicznych procesów m.in. zmiana flory bakteryjnej jamy ustnej. Kompleks 2QR skutecznie blokuje mechanizm przylegania szkodliwych bakterii do tkanek co wiążę się z nautralizacją tych drobnoustrojów. Dzięki takiemu schematowi działania nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo kompleks 2QR wspomaga naturalne procesy gojenia i łagodzi podrażnienia pojawiające się w trakcie ząbkowania.

Składniki czynne: krospolimer galactoarabinanu i kwasu poliglukuronowego (kompleks 2QR: opatentowane bioaktywne polisacharydy), ksylitol, kwas hialuronowy.