SOLGAR Ostropest plamisty kaps. 60 kaps.

Skład: Jedna kapsułka zawiera: Sproszkowany nieprzetworzony ostropest plamisty 300 mg Standaryzowany sproszkowany wyciąg z nasion ostropestu plamistego 175 mg (flawonoidy łącznie zawierają [80%] sylimarinu) 140 mgSposób użycia: 1 do 3 kapsułek dziennie Opakowanie: 60 kapsułek (zapewnia kurację na 20 do 60 dni) Ostropest plamisty był stosowany już w starożytnej Grecji i Rzymie. Dotychczas na świecie przeprowadzono ponad 300 badań naukowych potwierdzających skuteczność tego zioła, szczególnie w
szt.
110,00 zł
Skład: Jedna kapsułka zawiera: Sproszkowany nieprzetworzony ostropest plamisty 300 mg Standaryzowany sproszkowany wyciąg z nasion ostropestu plamistego 175 mg (flawonoidy łącznie zawierają [80%] sylimarinu) 140 mg

Sposób użycia
: 1 do 3 kapsułek dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek (zapewnia kurację na 20 do 60 dni)

Ostropest plamisty był stosowany już w starożytnej Grecji i Rzymie. Dotychczas na świecie przeprowadzono ponad 300 badań naukowych potwierdzających skuteczność tego zioła, szczególnie w leczeniu schorzeń wątroby.
Ostropest plamisty jest jednym z najlepiej przebadanych ziół stosowanych współcześnie. Swą skuteczność ostropest plamisty zawdzięcza trzem chroniącym wątrobę substancjom, które łącznie zwane są sylimaryną.
Solgar jest firmą oferującą preparaty ziołowe zawierające jednocześnie ekstrakt ziołowy i świeże sproszkowane zioła. Uzyskujemy wtedy preparat ziołowy o pełnej sile działania zioła występującego w naturze. Na przestrzeni wieków ludzie uczyli się pozyskiwania drogocennych ziół. Wykonywano nalewki, które były ekstraktami, w ten sposób wzmacniano siłę działania zioła. Jednak podczas ekstrakcji za pomocą alkoholu niektóre istotne składniki zioła ulegały zniszczeniu lub osłabieniu.  Z drugiej strony zioła spożywane na surowo lub w postaci naparów były zbyt słabe, aby dawać skuteczne, zadowalające rezultaty o określonym czasie. Obecne najsilniej działające dostępne preparaty ziołowe to preparaty standaryzowane o pełnej sile działania oferowanej przez Solgara. Standaryzowane zioła o Pełnej Sile Działania firmy Solgar zapewniają stały i jednolity poziom roślinnych składników odżywczych. W unikalnym procesie mieszamy wystandaryzowany ekstrakt ziołowy zawierający kontrolowaną ilość ważnych związków roślinnych ze wszystkimi składnikami występującymi w nieprzetworzonym ziole.
W rezultacie otrzymujemy unikalny, wysokiej jakości wyciąg ziołowy o synergistycznie pełnej sile działania zioła występującego w naturze. Dzięki takiej technologii w kapsułce obecne są takie substancje jak: sylimarina.