Termometr bezdotykowy INTEC HM-768TS

Producent: INTEC-MEDICAL
Cechy produktu: Jest przeznaczone do badania temperatury czoła i może być ono regulowane w zależności od temperatury otoczenia i temperatury czoła. Posiada bardzo precyzyjny niemiecki czujnik podczerwieni i działa niezawodnie. Posiada funkcję sygnalizującą natychmiast wysoką temperaturę (wartość progową może być określony wcześniej przez użytkownika). Temperatury i komunikaty głosowe w 6 językach: CN - chińskim, EN - angielskim, FR - fracuskim, ES - hiszpańskim, PL - polskim oraz TR - turecki
szt.
147,80 zł
Cechy produktu:Jest przeznaczone do badania temperatury czoła i może być ono regulowane w zależności od temperatury otoczenia i temperatury czoła.

Posiada bardzo precyzyjny niemiecki czujnik podczerwieni i działa niezawodnie.

Posiada funkcję sygnalizującą natychmiast wysoką temperaturę (wartość progową może być określony wcześniej przez użytkownika).

Temperatury i komunikaty głosowe w 6 językach: CN - chińskim, EN - angielskim, FR - fracuskim, ES - hiszpańskim, PL - polskim oraz TR - tureckim.

Możliwość automatycznego zapisania do 32 pomiarów.

Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem.

Mierzenie temperatury przedmiotu można ustawić w zakresie od 0 do 118 °C, przy współczynniku emisji 0,95.

Blokada funkcji automatycznego pomiaru ciągłego.

Automatyczne wyłączanie termometru, w celu oszczędzania energii.


Nowoczesny termometr bezdotykowy na podczerwień z funkcją mowy. Służy do pomiaru temperatury ciała i otoczenia. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję SCAN (pomiar temperatury w trybie ciągłym). Bardzo prosty w obsłudze: należy ustawić termometr w stronę czoła (odległość 3-5 cm) i nacisnąć przycisk pomiaru.